Budynek przy ul. Plebiscytowej 36

ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Departamenty:

  • Departament Rozwoju Regionalnego

Główne wejście do budynku znajduje się na rogu ulic Powstańców i Plebiscytowej. Dodatkowo 5. piętro ma połączenie z budynkiem sąsiadującym (ul. Powstańców 17) co stanowi dodatkowe wyjście ewakuacyjne. Do wejścia prowadzą schody. Budynek jest wyposażony w profesjonalny schodołaz przeznaczony do transportu osób poruszających się na wózku inwalidzkim oraz są wyznaczone osoby do asysty. Bezpośrednio za wejściem znajduje się portiernia.

W budynku znajduje się winda, wszystkie korytarze i winda są przystosowane dla osób poruszających się na wózku. Każde piętro posiada dodatkową toaletę dla osób niepełnosprawnych. Winda posiada odpowiedniej szerokości wejścia, pozwala również na transport osoby na noszach.

Budynek posiada 7 miejsc parkingowych, które są udostępniane w razie potrzeby. Dodatkowo w pobliżu znajdują się 2 miejsca parkingowe zarezerwowane dla osób niepełnosprawnych.

Do budynku można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem.

Istnieje również możliwość skorzystania z tłumacza języka migowego. Szczegółowa informacja znajduje się na platformie SEKAP.